Regeneracja zacisków

Regeneracja zacisków hamulcowych Bydgoszcz

Regeneracja zacisków hamulcowych w firmie Resory Osak

Poprawnie działający układ hamulcowy to jedna z podstaw bezpiecznego prowadzenia pojazdu. Elementy układu są niezwykle delikatne, a przy tym narażone na szybkie zużycie podczas regularnego użytkowania. Awaria poszczególnych części, przede wszystkim zacisków hamulcowych, może spowodować duże ryzyko i zagrożenie dla kierowcy oraz innych uczestników ruchu drogowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług w zakresie naprawy zacisków w Bydgoszczy.

W przypadku zdiagnozowania uszkodzenia zacisków hamulcowych możliwe jest wybranie jednego z dwóch popularnych rozwiązań. Rozległe awarie i znaczny stopień wyeksploatowania zacisku będą wymagać wymiany całego podzespołu, co niestety wiąże się z większymi kosztami. Jeśli w układzie występują mniejsze usterki lub kierowca ma ograniczony budżet przeznaczony na naprawę, warto rozważyć możliwość przeprowadzenia regeneracji zacisku. Jest to opcja nawet kilkakrotnie tańsza niż wymiana całego podzespołu, a przy tym gwarantująca przywrócenie zużytej części do pierwotnego doskonałego stanu.

Kiedy potrzebna jest wymiana lub regeneracja zacisków hamulcowych?

Awarie i uszkodzenia zacisków hamulcowych są stosunkowo trudne do rozpoznania podczas prowadzenia auta, ich pierwsze objawy są często bagatelizowane przez klientów. W takiej sytuacji do zdiagnozowania problemu dochodzi najczęściej dopiero podczas przeglądu pojazdu. Warto jednak zwrócić uwagę na odczuwalną siłę hamowania, w przypadku uszkodzenia jednego z zacisków będzie ona nierównomierna. Najprostszą do rozpoznania sytuacją jest znaczne zużycie zacisku skutkujące wyciekiem płynu hamulcowego. Jeśli poziom płynu spadnie poniżej minimalnego, o zaistniałej nieprawidłowości kierowcę powiadomi kontrolka umieszczona na desce rozdzielczej.

Kierowcom z województwa kujawsko-pomorskiego pomoże w takiej sytuacji nasz serwis świadczący usługi związane z regeneracją zacisków hamulcowych w Bydgoszczy.

Nasza oferta – naprawa zacisków w mieście Bydgoszcz

Nasza firma zajmuje się przeprowadzaniem pełnej naprawy zacisków w Bydgoszczy. Przy  regeneracji korzystamy z oryginalnych części zamiennych, które zastąpią zużyte elementy w zaciskach. Dodatkowo oferujemy zabezpieczenie naprawionego podzespołu poprzez piaskowanie i malowanie. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnych warunków współpracy oraz wyceny naszych usług.

zacisk hamulcowy w trakcie naprawy

600-347-517

Pracujemy tylko na sprawdzonych podzespołach znanych producentów.

Tel: 52 551-33-01

Godziny pracy:

PN-PT:  07:00 – 17:00
SOBOTA:  07:00 – 14:00
NIEDZIELA:  NIECZYNNE
ŚWIĘTA NIECZYNNE