Naprawa zwrotnic

Naprawa zwrotnic Bydgoszcz

Usługi dotyczące regeneracji zwrotnic

Zwrotnica koła jako element odpowiadający za prowadzenie go po odpowiedniej linii jest jednym z ważniejszych podzespołów służących prawidłowej jeździe. Zwrotnice zamontowane w kołach przednich są bezpośrednio połączone z całością układu kierowniczego, dzięki czemu bez trudu reagują na zmiany w jego ustawieniu. Warunkiem dobrej pracy zwrotnicy jest jednak utrzymanie jej w doskonałym stanie technicznym lub regeneracja w przypadku awarii.

Nasza firma zajmuje się naprawą zwrotnic w Bydgoszczy. Oferujemy przeprowadzenie pełnego przeglądu i oceny stanu technicznego podzespołu, a następnie usunięcie występujących uszkodzeń i zabezpieczenie przed powstawaniem kolejnych. W naszym warsztacie zyskają Państwo pewność, że auto jest bezpieczne i dobrze przygotowane do dalszej drogi.

Na czym polega naprawa zwrotnic?

Jednym z najpopularniejszych rozwiązań stosowanych w przypadku uszkodzenia zwrotnicy jest jej wymiana. Warto jednak pamiętać, że drobne awarie i nieprawidłowości występujące w poszczególnych elementach podzespołu, mogą kwalifikować zwrotnicę do znacznie tańszej regeneracji. Polega ona na wymontowaniu uszkodzonych elementów całego podzespołu i zastąpieniu ich oryginalnymi częściami zamiennymi.

W ramach naprawy zwrotnic w Bydgoszczy możliwe jest przeprowadzenie wymiany tulei, podkładki regulacyjnej, sworznia zwrotnicy lub samego jego klinu. Podczas regeneracji zwracamy uwagę na całość podzespołu, aby ocenić również stan innych elementów i usunąć inne przeszkody, które mogą mieć wpływ na jazdę auta. Zwrotnica następnie zostaje przesmarowana w celu usprawnienia jej pracy i skontrolowana, aby ustalić, czy wszystkie uszkodzenia zostały wyeliminowane.

600-347-517

Pracujemy tylko na sprawdzonych podzespołach znanych producentów.

Tel: 52 551-33-01

Godziny pracy:

PN-PT:  07:00 – 17:00
SOBOTA:  07:00 – 14:00
NIEDZIELA:  NIECZYNNE
ŚWIĘTA NIECZYNNE