Montaż osi podnoszonej

Montaż osi podnoszonej Bydgoszcz

Montujemy oś podnoszoną

Oś podnoszona to rozwiązanie coraz częściej stosowane nie tylko w nowych naczepach, ale również w starszych modelach poddawanych modernizacji. Montaż osi tego typu pozwala na polepszenie warunków eksploatacyjnych pojazdu i redukuje koszty generowane przez kompleksową obsługę transportu.

Rozwiązanie polegające na podnoszeniu drugiej osi napędowej przeznaczone jest w szczególności dla pojazdów, które transportują ładunek wyłącznie w jedną stronę, zaś powracają bez pierwotnego dużego obciążenia. Montaż osi podnoszonej w naczepach obsługujących transport tego typu poprawi warunki pracy oraz zapewni większe bezpieczeństwo kierowcy i całej floty samochodowej.

Montaż osi podnoszonej – funkcjonalne rozwiązanie dla naczep

Zamontowany w naczepie system służący podnoszeniu jednej z osi napędowych to rozwiązanie pozwalające tanim kosztem poprawić parametry użytkowe pojazdu. Oferowany przez nas montaż osi podnoszonej zapewnia szereg zalet, które docelowo mogą przyczynić się do wprowadzenia oszczędności w eksploatacji naczepy. Wśród najważniejszych funkcji wpływających na warunki pracy wymienia się:

– oszczędność paliwa nawet o 4% pierwotnego zużycia

– mniejsze zużycie opon zamontowanych na podniesionej osi oraz elementów zawieszenia

– większa stabilność pojazdu i przyczepność kół – wymienione parametry poprawia się dzięki zwiększeniu obciążenia pierwszej osi napędowej przy jeździe bez ładunku

– zmniejszenie promienia skrętu o ok. 1 m

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym i szybkim montażem osi podnoszonej w naczepach różnego typu. Współpracująca z nami doświadczona załoga niskim kosztem poprawi parametry użytkowe naczep i pomoże w usprawnieniu transportu ładunków. Zapraszamy do kontaktu wszystkich klientów z Bydgoszczy i nie tylko, w celu uzyskania dalszych informacji oraz indywidualnej wyceny świadczonych usług.

600-347-517

Pracujemy tylko na sprawdzonych podzespołach znanych producentów.

Tel: 52 551-33-01