Dorabianie

Dorabianie resorów Bydgoszcz

Firma zajmująca się dorabianiem resorów

Resory ze względu na swoją wytrzymałość nadal są chętnie stosowanym rozwiązaniem dotyczącym amortyzacji samochodów dostawczych. Znaczna część modeli tych podzespołów nadal znajduje się w produkcji, jednak w przypadku starszych i mniej typowych aut dobranie odpowiedniego resoru może przysparzać pewnych problemów. Jakie jest najlepsze wyjście z takiej sytuacji?

Magazyny warsztatów specjalizujących się w resorach wypełnione są wyborem różnych modeli danego podzespołu. Jeśli jednak nawet w obszernym magazynie nie znajdzie się odpowiedni wyrób, jedyną możliwością jest jego wytworzenie w specjalnie przystosowanej do tego celu kuźni. Tym zajmuje się nasza firma – oprócz montażu, serwisu i naprawy oferujemy również dorabianie resorów w Bydgoszczy.

Na czym polega dorabianie resorów?

Dorabianie resorów nie różni się wiele od typowych prac kowalskich. Polega na przygotowaniu poszczególnych płaskowników, zwanych również piórami, w celu utworzenia z nich pełnego elementu amortyzującego. Wytwarzanie płaskowników wymaga zastosowania metod obróbki cieplnej i mechanicznej, aby wykorzystywana stal poddała się plastycznym odkształceniom i w ten sposób zyskała swoje najlepsze właściwości.

Nasz zakład zajmujący się dorabianiem resorów w Bydgoszczy dysponuje doskonałym zapleczem, w którym jesteśmy w stanie wytworzyć każdy rodzaj resoru na podstawie dostarczonego oryginału. U nas uzyskają Państwo elementy amortyzacji do różnego typu pojazdów dostawczych, ciężarowych czy specjalistycznych.

600-347-517

Pracujemy tylko na sprawdzonych podzespołach znanych producentów.

Tel: 52 551-33-01