Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
big-symbol

Zawieszenie pneumatyczne Bydgoszcz

Montujemy zawieszenie pneumatyczne

Układ pneumatyczny nie jest systemem, który zastosowanie znajduje wyłącznie w specjalistycznym ciężkim sprzęcie budowlanym czy drogowym. Akcesoria wykorzystujące jego działanie od wielu lat stosuje się również w samochodach, aby poprawić ich funkcję tłumienia nierówności drogi i tym samym zwiększyć komfort podróżowania.

Działanie zawieszenia tego typu opiera się o poduszki pneumatyczne, które montowane są w miejscu tradycyjnych resorów lub amortyzatorów. Poduszki cechują się znacznie lepszymi parametrami niż klasyczne rozwiązania w tym zakresie i doskonale redukują wstrząsy wynikające ze złego stanu dróg. System pneumatyczny uzupełniony jest o kompresor odpowiedzialny za tłoczenie powietrza do poduszek, zbiornik ciśnieniowy regulujący ilość powietrza i zawartość wody, a także elektronikę służącą do sterowania i kontroli całego układu.

Montażem oraz serwisem zawieszenia pneumatycznego w Bydgoszczy zajmuje się nasza firma. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

element zawieszenia penumatycznego

Zawieszenie pneumatyczne – zalety i wady

Jedną z największych zalet auta wyposażonego w zawieszenie pneumatyczne jest komfort podróży. Ten typ zawieszenia świetnie radzi sobie ze wszelkimi nierównościami, występującymi nie tylko na nie najlepszych polskich drogach, ale również w bardziej wymagającym terenie. To sprawia, że układy pneumatyczne są spotykane szczególnie często w SUV-ach i autach z napędem 4×4.

Zawieszenie pneumatyczne wpływa na wygodę jazdy niezależnie od stopnia załadowania pojazdu i rozmieszczenia ładunku. Układ jest w stanie niwelować różnice wynikające z nierównomiernego ulokowania poszczególnych pakunków. Pojazd dzięki temu zachowuje stały prześwit i doskonale sprawdza się w dowolnej trasie.

Proponowany przez nas montaż zawieszenia pneumatycznego w Bydgoszczy ma jednak swoje wady. Najistotniejszą z nich jest stosunkowo wysoka cena całego rozwiązania. Warto jednak rozważyć instalację układu w autach – szczególnie wyższej klasy – gdyż dzięki niej poprawi się komfort jazdy, a samochód zyska niespotykane do tej pory właściwości użytkowe.

600-347-517

Pracujemy tylko na sprawdzonych podzespołach znanych producentów.

Tel: 52 551-33-01

Godziny pracy:

PN-PT:  07:00 – 17:00
SOBOTA:  07:00 – 14:00
NIEDZIELA:  NIECZYNNE
ŚWIĘTA NIECZYNNE
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.